Friday, December 17, 2010

Android 3.0 Yüklü Şaka Gibi Bir Telefon

Android 3.0 Yüklü Şaka Gibi Bir TelefonSamsung’un en başarılı akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S mobil dünyadaki çıtayı bir hayli yükseltti. İşte bu duruma kanıt bir gelişme: Galaxy S2 söylentileri!Rüya telefon Samsung i9000 Galaxy S ülkemizde de satışa sunuldu. Beklediği ilgiyi gördü mü bilinmez ancak bu cihazın tüm dünyadaki akıllı telefon beklentilerini üst seviyeye taşıdığı bir gerçek. Daha şimdidenGalaxy S2 söylentileri aldı başını gidiyor. Onlardan en dikkat çekici olanı ise Rus kullanıcılardan geldi.
Şimdilik bir hayal ürünü olarak ifade edebileceğimiz telefon için 4.3 inçlikbir Super AMOLED ekran ön görülmüş. Bu ekrana çözünürlük olarak ise1280x720 piksel ve 340 dpi çözünürlük değerleri belirlenmiş. Full HD destekli 8 megapiksellik kamera da cihazı multimedya anlamında tamamlayan detaylardan.


Tüm bunların yanında en bomba ayrıntı ise işlemci olmuş. Telefonda tam 2 GHz'lık bir işlemci yer alıyor. 1 GB Ram ve 4 GB Rom ile desteklenen telefonun kullanıcıya ayrılmış 32 GB'lık bir yığın hafızası ve microSD bellek kartı yuvası bulunuyor.
Bluetooth 3.0, 802.11 b/g/n Wi-Fi, A-GPS, ivme ölçer, gyroscope, yakınlık sensörü ve Android 3.0 Gingerbread diğer dikkat çekici ayrıntılardan. Cihazın duyurulma tarihi olarak da 2011'in ilk çeyreği ön görülmüş.


NOT:shiftdelete sitesinden ALINTIDIR

YOUTUBE VIDEO LIST

seyahat / tatil

Google+ Followers

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...