Monday, July 4, 2011

TURKCELL ESNAF PAKETİ

TURKCELL ESNAF PAKETİ

Link Bağlantısı

Genelgenin orjinal görüntüsü için tıklayınız.

Ek-1: Afiş

29 TL'ye 300 dk Her Yöne,

300 dk Turkcell'lilerle,

300 dk Esnaflarla,

900 dk Sabit Hatlara
Turkcell’in gücü şimdi de esnafımızın gücü!

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunuzu belgeleyen, bağlı bulunduğunuz Esnaf Odasından verilen Esnaf Kimlik Kartınızı göstererek ya da http://esnaf.sanayi.gov.tr sitesinden sorgulanarak alınacak internet çıktısı ile Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden Esnaf Paketi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.

Turkcell’in esnaf paketleri şimdi daha da güçlü, esnafımızın işine daha fazla Turkcell gücü katıyor.

Turkcell Esnaf Paketi ile 900 dakika ceplerle, 900 dakika sabit hatlarla konuşma ayda sadece 34 liraya! Üstelik 12 ay kontratla alınması durumunda %15 indirimle 29 TL!

Artık Turkcell Esnaf Paketleri ile esnaflarımız sadece konuşma paketleri ile degil Esnaf VINN paketleri ve Esnaf SMS100 Paketi ile mobil internet ihtiyaçlarını ve tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Aynı zamanda Turkcell’in İşteKazan Programı aracılığıyla birçok fayda ve avantajdan yararlanabilecekler.

Esnaf paketi ile birlikte esnafımız artık kurumsal hat sahibi olma imkânına kavuşacağı için, telefon harcamalarını vergiden düşebilecek, özel çağrı merkezi hizmetinden faydalanabilecek, dükkânının çalışanlarını şirket hattıyla konuşturabilecek, toplu mesajlaşma çözümleriyle müşterilerine en etkin şekilde ulaşabilecek.

Siz de bu avantajlı paketten yararlanmak ve tüm yurtiçi iletişim maliyetlerinizi kontrol altına almak isterseniz; Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne başvurabilirsiniz.

TURKCELL ESNAF PAKETİ - Ücretlendirme – Notlar – Sık sorulan Sorular için tıklayınız...

YOUTUBE VIDEO LIST

seyahat / tatil

Google+ Followers

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...