Friday, June 5, 2015

Periscope artık Türkçe!

Periscope artık Türkçe!

Kullanıcılarına canlı yayın deneyimi sunan Periscope, yeni güncellemesiyle birçok farklı özelliği bünyesine ekledi. Bunlardan biri de artık Türkçe olması.

Bundan yaklaşık 2 ay önce kullanıcılarla buluşan Periscope, hızına hız katarak büyümeye devam ediyor. En son Android işletim sistemine de gelen Periscope, bugünden itibaren iOS cihazlarda artık Türkçe. Şimdilik sadece iOS işletim sisteminde geçerli yeni güncellemesine eklenen maddeler şöyle:

'Global' bölümüne girdiğinizde, interaktif bir harita aracılığıyla canlı yayınları keşfetme imkanınız olacak. Lokasyon bilgisiyle birlikte en yeni yayınları görecek ve bir dahaki seyahatinizde nereye gideceğinize dair başka seçenekler elde edeceksiniz.

PERISCOPE ARTIK 29 DİLDE MEVCUTPericope'u mümkün olduğunca herkese erişilebilir kılmak istediklerini belirten Periscope ekibi, 29 yeni dilde Periscope'u kullanılabilir hale getirerek topluluğu genişletmeyi hedefliyor.

ARTIK REPLAYLER ANINDA YAPILABİLİYORYayın yaptıktan sonra yükleme yapmak artık replay için bir zorunluluk olmaktan çıktı. Artık replayleri anasayfanızdan direct silinebiliyor.

TWİTTER'DA PAYLAŞIN
Artık izlediğiniz canlı bir yayını veya replay'i Twitter'da link ile birlikte paylaşabilirsiniz.

YOUTUBE VIDEO LIST

seyahat / tatil

Google+ Followers

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...