Tuesday, February 23, 2016

Galaxy s7 özellikleri ve fiyatı ne kadar, Galaxy S7 işlemcisi ne kaç RAM

Galaxy s7 özellikleri ve fiyatı ne kadar, Galaxy S7 işlemcisi ne kaç RAM
Galaxy s7 özellikleri ve fiyatı belli oldu. Galaxy s7'nin tanıtımı ile birlikte hakkında çıkan iddialar da son buldu. İşte Galaxy s7 özellikleri, Galaxy s7 fiyatı, Galaxy s7 işlemcisi, Galaxy s7 kaç ram, Galaxy s7 kamera özellikleri, Galaxy s7 çıkış tarihi ve detayları
Galaxy s7 özellikleri ve fiyatı belli oldu. Galaxy s7'nin tanıtımı ile birlikte hakkında çıkan iddialar da son buldu. İşte Galaxy s7 özellikleri, Galaxy s7 fiyatı, Galaxy s7 işlemcisi, Galaxy s7 kaç ram, Galaxy s7 kamera özellikleri, Galaxy s7 çıkış tarihi ve detayları haberimizde... Galaxy S7 hakkında çıkan iddialar dün tanıtım ile sona erdi. Galaxy S7 işlemcisi beklenildiği gibi 2.3 GHz hızında çalışan Exynos 8890 yonga seti oldu. Galaxy S7 işlemcisi Galaxy S6 işlemcisine göre %30.4 daha hızlı. Grafik birimi ise S6'ya göre %63.9 daha performanslı çalışıyor. Galaxy S7, dahili soğutma sistemiyle cihazın fazla ısınmasının önüne geçiyor. Oyuncular için yeni eklenen Oyun Başlatıcısı (Game Launcher), kullanıcıların pil tüketimini yönetmesine ve bildirimleri minimuma indirmesine olanak tanıyor.

Buna ek olarak kullanıcılar, oyun deneyimlerini kaydedebiliyor ya da diğerleriyle oynamak üzere ekranlarını paylaşabiliyor. Galaxy S7 ile birleştirilen Vulkan API, yüksek performans gerektiren grafik yoğun oyunların düşük pil tüketimiyle oynanmasını sağlıyor. Samsung'un uzun zamandır beklenilen akıllı telefonu Galaxy S7 edge, MWC 2016 kapsamında... Galaxy S7 grafik biriminde ise Mali-T880 MP12 tercih ediliyor. Vulkan sayesinde Galaxy S7 oyun grafikleri konsol kalitesinde olacak.
GALAXY S7'NIN MERAK EDİLEN KAMERASI
Samsung, Galaxy S7 ile Megapiksel değerini düşürüyor. Ancak bu Galaxy S7’nin daha kötü fotoğraf çekeceği anlamına gelmiyor. Aksine Galaxy S7 kamerası bir önceki modele göre daha iyi fotoğraf çekmeyi vadediyor.

Galaxy S7 kamerası 12 Megapiksel çözünürlüğünde. Galaxy S7 kamerası BRITCELL teknolojisi ile geliştirildiği için 1.0 μm değeri ile geliyor. “μm” değerinin düşük olması kısaca piksellerin sıkıştırılması daha iyi olduğu için düşük ışıkta daha net fotoğraf çekebilmeniz anlamına geliyor.

YOUTUBE VIDEO LIST

seyahat / tatil

Google+ Followers

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...